NAK IKLANKAN SESUATU atau LAPOR masalah forum? Emailkan di komunitigempakzhq@gmail.com

ATTENTION: "NEW POST REPLY" display "Error". >KLIK<<

+++ Do LIKE @ SHARE ARTICLE +++

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kisah Sahabat Mr.PinGu yang dirogol beramai-ramai
Salam.. rentetan daripada peristiwa isteri dilarikan dan dirogol beramai-ramai, Pingu nak membawa satu kisah benar yang berlaku keatas kawan baik Pingu sekitar setahun lebih yang lalu.

Kisahnya begini:

One day ada sekumpulan lelaki I***A buat bising di rumah taman tu.. tempat tinggal kawan saya dan suaminya. Biasalah I***A ni aku pelik sebab mereka tidak mempedulikan mesyarakat sekeliling. kalau dia mahu berpesta terjerit-jerit dia akan teruskan walaupun itu kawasan perumahan. Maaf ya saya bukan racist tetapi saya bercerita berdasarkan pemerhatian saya selama beberapa tahun kebelakangan ini. Saya juga mengalami "gangguan" demi gangguan daripada mereka.

Nak dijadikan cerita suami kepada kawan saya yang ustaz ni menegur pemuda-pemuda india tersebut agar tidak membuat bising. Saya yakin mereka bengang dan berasa sangat marah kerana ditegur dan tak silap saya keesokan harinya benda ini berlaku.

Suami kepada kawan saya ini telah diikat dalam rumah manakala Isterinya telah dirogol beramai-ramai di bilik mereka di tingkat atas rumah itu. suami kawan saya diikat di ruang bawah rumah.

kawan saya tu bukan sahaja dirogol malah laptop beliau telah diambil. Bayangkan laptop tersebut mengandungi segala hasil kerja kawan saya. Dia sedang melanjutkan pelajaran di peringkat Master di fakulti Sains Komputer U**. Dia dah nak tamat. Thesis dia dh nak siap. tapi semuanya telah habis begitu sahaja.

Selepas kejadian itu kawan saya tu dikhabarkan telah mengalami tekanan perasan yang sangat teruk. Dah la tidak dapat meneruskan pengajian kerana tekanan malah anak tunggal pasangan itu yang baru berusia beberapa bulan juga seakan dibiarkan. Saya tak dapat membayangkan bagaimana kehidupan mereka suami isteri. Kalau saya tahu dari awal kisah ini pasti saya akan melawat tapi saya tahu pun agak lewat. Saya dengar pasal kisah rogol ini tapi saya benar-benar tak sangka individu dimaksudkan ialah kawan sy sendiri. Patutlah lama tak nampak beliau.

Tak lama selepas itu. Saya dikhabarkan kawan saya ni sakit setelah mengalami kemurungan dan tekanan perasaan yang teruk dan akhirnya meninggal dunia. Itu sahaja maklumat saya tahu. Ini pun sy tahu daripada kawan saya yang lain. entah betul entah tidak saya pun tak pasti.. Wallahualam.
nangeskuat
Mari mendaftar ahli di Komuniti gempakZ~   Shy

** PENGUMUMAN PENTING: "NEW POST REPLY" BERMASALAH >>KLIK<<
** SUBSCRIBE Youtube Komuniti gempakZ >>KLIK<<
uik??? sedihnya... Confused
Heart ~nad~
Sedih la nad.. Dia kawan yg baik.. Masih teringat senyumNnya yang lembut itu dan juga lembut tutur bicaranya..

(06-02-2011, 09:49 PM)Mr.Pingu Wrote: Sedih la nad.. Dia kawan yg baik.. Masih teringat senyumNnya yang lembut itu dan juga lembut tutur bicaranya..

Allah lebih sayangkan die.. kita sedekahkan Al-Fatihah ya.. semoga rohnya dicucuri rahmat dan ditempatkan dikalangan orang2 yang beriman.. amin..
Heart ~nad~
sedey2.. huhu.. dengar2 india2 yg wat benda tu hukuman xberat pun.. takut perkauman katanya man leh!

KoMuNiTi gempakZ on Facebook

Website Hit Counter

Forum Jump: