NAK IKLANKAN SESUATU atau LAPOR masalah forum? Emailkan di komunitigempakzhq@gmail.com

ATTENTION: "NEW POST REPLY" display "Error". >KLIK<<

+++ Do LIKE @ SHARE ARTICLE +++

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuih Karipap
huhu naper Cput ko harap dak sempoi ni nak ajar ko buat karipap ke? hahahaaaa..
Mari mendaftar ahli di Komuniti gempakZ~   Shy

** PENGUMUMAN PENTING: "NEW POST REPLY" BERMASALAH >>KLIK<<
** SUBSCRIBE Youtube Komuniti gempakZ >>KLIK<<
aku dah tau buat karipap arr.. aku ingat ramai yang mengkomen.. hampeh.. meleset...
Segalanya ada disini..
haha.. xde orang komen nak wat camne.. beginilah nasib forumku wakakaaa

(08-18-2011, 06:05 PM)Mr.Pingu Wrote: haha.. xde orang komen nak wat camne.. beginilah nasib forumku wakakaaa

padan muka ko... ngan aku ko ngate2 aku merajuk..semua kawan2 aku pun ikut sama... ha.. terus takde orang sini nak mengkomen... tinggai kawan2 ko jer... hahahahha... padan muka ko...

nak karipap raya... jom tengok karipap-karipap cinta.. hahahahhaa
Segalanya ada disini..
hahaa.. cet dgn aku pun nak kecik ati. aku kan memang molot longkang hahaaa.. tu la ko xnak bg minyak wangi sket sampel tu.. barulah wangi sket molot aku kahkahkahh

(08-23-2011, 05:25 PM)Mr.Pingu Wrote: hahaa.. cet dgn aku pun nak kecik ati. aku kan memang molot longkang hahaaa.. tu la ko xnak bg minyak wangi sket sampel tu.. barulah wangi sket molot aku kahkahkahh

aku taktau pulak ada manusia bermulut kan longkang.. berapa meter panjang mulut ko tuh... camne ko nak makan karipap..????
Segalanya ada disini..
ko mmg hampes la cput.. xpela. japgi berbuka ayam golek.. mmg best gler.. manis, and sedappp.. nyum2

deyyyy.. mongek kata aku hampes.. sini thread karipap.. so ko kena berbuka puasa ngan karipap bukan ngan ayam golek.. harap maklum... semalam aku makan karipap sardin masa berbuka.. sedap wooo... caiitt...
Segalanya ada disini..
aku suka makan karipap yg makcik kat kampung aku wat je.. karipap tu the best in the world.. aku xpenah rasa karipap lain lbh sedap dr karipap makcik tu.. xtau apa resepi dia.. tp aku xtaula ada ke org len akan warisi seni membuat karipap makcik nie.. mcm xde je.. huhu.. makcik tu pun dh tua sgt huhu

(08-25-2011, 09:29 AM)Mr.Pingu Wrote: aku suka makan karipap yg makcik kat kampung aku wat je.. karipap tu the best in the world.. aku xpenah rasa karipap lain lbh sedap dr karipap makcik tu.. xtau apa resepi dia.. tp aku xtaula ada ke org len akan warisi seni membuat karipap makcik nie.. mcm xde je.. huhu.. makcik tu pun dh tua sgt huhu

deyyy.. karipap yang mak aku buat lagi sedap dari makcik ko tuh... caiittt... senyum_monyet
Segalanya ada disini..
eleh.. ko lom rasa lagi bolehla kata.. kat kampung tu karipap dia laris gler.. aku nak beli pun terpakse gi umah dia tunggu dia goreng.. kalau pi antar kedai jap je abes..

Member aku Zack Arya beli.. RM 3.50.. besar kedabak camni mau penuh perottt.. haha

KoMuNiTi gempakZ on Facebook

Website Hit Counter

Forum Jump: