NAK IKLANKAN SESUATU atau LAPOR masalah forum? Emailkan di komunitigempakzhq@gmail.com

ATTENTION: "NEW POST REPLY" display "Error". >KLIK<<

+++ Do LIKE @ SHARE ARTICLE +++

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kisah ayahku di tolak hantu
Setelah aku menceritakan panjang lebar kisah ini di BLOGku, maka aku letak secara ringkas disini. Kejadian ini berlaku lebih kurang 4 tahun lepas.

Ayahku seorang pakar dalam membuat rumah telah berusaha mendirikan rumah baru buat keluargaku semua. Dengan kudrat dan sedikit modal yang ada, ayahku buat rumah sedikit demi sedikit lebih kurang 4 tahun barulah siap sepenuhnya. Ada satu kejadian yang aku masih ingat lagi sehingga sekarang.

Tapak rumah family pingu sekarang dahulunya ada pondok buruk kepunyaan arwah datuk. masa nak buat rumah sudah tentu ayahku perlu merobohkannya. One day ketika ingin merobohkan bahagian atas pondok dimana ayahku memanjat tangga, ayah aku terasa seperti ditolak oleh satu benda dengan kuat sehinga terjatuh. Hidung ayahku koyak sehingga menerima beberapa jahitan.

Dalam melihat situasi ini, pingu simpulkan perkara ini.

Quote:PONDOK BURUK INI SUDAH DIHUNI MAKHLUK LAIN. MUNGKIN DIA MARAH SEBAB AYAH AKU NAK ROBOHKAN
mujurla kerja-kerja merobohkan selepas itu berjalan lancar dan rumah siap sepenuhnya. Setakat ini tiada perkara buruk terjadi sejak keluarga kami menginap di rumah tersebut =)

Mari mendaftar ahli di Komuniti gempakZ~   Shy

** PENGUMUMAN PENTING: "NEW POST REPLY" BERMASALAH >>KLIK<<
** SUBSCRIBE Youtube Komuniti gempakZ >>KLIK<<
hurrmm nak baca kisah penuh kat blog.. tapi mcafee asyik block ja.. tak bleh buka... tensionn jer...
Segalanya ada disini..
(02-24-2013, 12:33 AM)akuccputsedut Wrote: hurrmm nak baca kisah penuh kat blog.. tapi mcafee asyik block ja.. tak bleh buka... tensionn jer...

macfee blog napa ek? sbb sama je dgn forum ni dia nyer domain huhu.. xde pe pun yg aku pasang pelik2 di blog aku tuh huhu Angry

(02-24-2013, 01:38 AM)Mr.Pingu Wrote:
(02-24-2013, 12:33 AM)akuccputsedut Wrote: hurrmm nak baca kisah penuh kat blog.. tapi mcafee asyik block ja.. tak bleh buka... tensionn jer...

macfee blog napa ek? sbb sama je dgn forum ni dia nyer domain huhu.. xde pe pun yg aku pasang pelik2 di blog aku tuh huhu Angry

bleh buka kejap jer.. pastu kejap dia cam loading mcAfee block kuar page yellow tuh.. pastu aku click contnue kuar balik blog hang.. baru nak baca 2-3 baris.. dia cam loading lagi kuar page warning notification lagi.. ntah pape...
Segalanya ada disini..
ntahla.. napa ek? BTW aku ada tanya pd org2 lain yg pasang macfee tp diorg kata xde masalah masuk blog aku.. tp hang ada masalah tu aku pelik.. aku pun pasang macfee gak tp dia cume bg yellow tu je la tp kalaiu klik xde masalah leh masuk cam biasa

(02-24-2013, 03:04 AM)Mr.Pingu Wrote: ntahla.. napa ek? BTW aku ada tanya pd org2 lain yg pasang macfee tp diorg kata xde masalah masuk blog aku.. tp hang ada masalah tu aku pelik.. aku pun pasang macfee gak tp dia cume bg yellow tu je la tp kalaiu klik xde masalah leh masuk cam biasa

ntah taktau.. memang tak ditakdirkan aku baca blog hang kot.. so takpe laa.. nak buat camne kan...
Segalanya ada disini..
heheee... tu la xde rezeki ko cput.. tp sebenarnya aku sedih gak sbb kalau ramai yg hadapi masalah cam ko maksudnya aku telah kerugian banyak pembaca la.. sebab masalah remeh temeh ni.. huhu what can i do ek.. patutla trafik xbyk mana walaupun aku ni workholic update topik huhu

(02-24-2013, 03:54 AM)Mr.Pingu Wrote: heheee... tu la xde rezeki ko cput.. tp sebenarnya aku sedih gak sbb kalau ramai yg hadapi masalah cam ko maksudnya aku telah kerugian banyak pembaca la.. sebab masalah remeh temeh ni.. huhu what can i do ek.. patutla trafik xbyk mana walaupun aku ni workholic update topik huhu

i have no idea.. huhuhuhu....
Segalanya ada disini..
dh nasib badan. terimalah huhu.. zzz

(02-24-2013, 05:02 AM)Mr.Pingu Wrote: dh nasib badan. terimalah huhu.. zzz

redha...
Segalanya ada disini..
haha dr cerita pondok buruk ke macfee lak.. ades........

actually gambar pondok buruk tu lbh kurang gambar hiasan aku tunjuk hang kat atas tuh

gambar tuh bukan nak dikisahkan sangat.. yang nak tahu tuh story nya.. dah takleh baca kan takper laa...
Segalanya ada disini..

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Kisah Hantu Nampak Kaki (Bertenggek atas atap) Mr.Pingu 0 1,392 01-06-2019, 02:04 PM
Last Post: Mr.Pingu
  Kisah Hantu Makcik Karipap Mr.Pingu 0 1,072 12-27-2018, 12:56 PM
  Kisah Hantu Pocong di Jepun Mr.Pingu 1 1,205 11-04-2018, 01:29 PM
Last Post: MrCoolMan
  Kisah Hantu Benar: Penampakan Jelmaan Nenek Tua di Luar Rumah Mr.Pingu 0 2,608 06-04-2014, 03:48 PM
  Kisah Seram: Hantu Mengekor masuk ke rumah Mr.Pingu 0 4,571 06-02-2014, 03:43 PM
  Kisah Seram Hantu di Kolej Matrikulasi Mr.Pingu 0 15,562 10-14-2012, 11:06 AM
  Kisah Mr.PiNGU dicekik hantu Mr.Pingu 4 5,692 06-03-2011, 10:48 PM
  Kisah hantu menyerupai manusia + hantu jelmaan Mr.Pingu 10 15,098 05-11-2011, 09:54 AM

KoMuNiTi gempakZ on Facebook

Website Hit Counter

Forum Jump: